Güçlü Mühendislik şirketi olarak 1980 yılından bu yana havalandırma, ısıtma ve soğutma sistemleri konusunda faaliyet göstermekteyiz. Güçlü Mühendislik kuruluşundan itibaren birçok projeyi başarı ile tamamlamıştır. Bu projeler arasında (Endüstriyel Tesis, Üniversite, Hastane, Alışveriş Merkezleri, Spor Salonları, Restorantlar, Yurk binaları, konferans salonları vs.) gibi projeler bulunmaktadır.

Güçlü Mühendislik tarafından üstlenilen işler, yapı veya konseptin araştırma, etüt ve tasarımıyla başlar, kişiye ve işletmeye özgün bir çizgi ile tüm fonksiyonlar en küçük ayrıntısına kadar araştırılarak gerçekleştirilir. Tasarımlar ileri üretim teknolojileri kullanılarak profesyonel bir yönetim anlayışı ile fonksiyonel aynı zamanda sağlam ve güvenilir malzeme kalitesi ve estetik tasarım anlayışıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

Güçlü Mühendislik çağdaş teknolojiler ve bilişim olanaklarının azami kullanımıyla hizmet ve ürün sunmak ve bu doğrultuda yaptığı çalışmalarda kalite, sürat ve uygun mali koşulları esas almayı hedeflemektedir. Güçlü Havandırma müşterilerinin, çalışanlarının ve tüm toplumun yaşam kalitesinin artırılmasını kaynakların etkin kullanımıyla en yüksek faydayı sağlamayı, güvenilir, meslek ahlakına sahip ve uyumlu olmayı başlıca kurumsal özellikler haline getirmeyi amaçlamaktadır.

Uygun projelerinizde birlikte çalışabilmek umuduyla saygılarımızı sunarız.

Okan Gümrükçüoğlu
Yönetim Kurulu Başkanı
Hakkımızda